Posted in ∞ BOOKISH ∞

Knižní nekonečno ožívá a nejen na Apríla!

Vlastně neožívá, jednoduše je úplně nové 🙂 Možná vám Knižní nekonečno ještě něco říká, možná ne. Buď jsme se vůbec nepotkali a nebo už na starý blog dopadlo příliš mnoho prachu (ostatně mrkněte… všude samá pavučina!).

S myšlenkou na nový blog jsem si pohrávala už více jak dva roky, ale kdykoliv jsem si začala hrát s blogspotem nebo wordpressem, někde jsem se zasekla. Žádná šablona mi nebyla dobrá. A dost možná by tu tenhle web nebyl dodnes, kdybych se nerozhodla, že ho prostě do světa vypustím i přes jeho chyby. Ty buď časem ještě zpracuju a nebo si na ně zvyknete… to druhé je v tuhle chvíli pravděpodobnější.

Co se za těch pár let změnilo? Umím jezdit na koni, což je od mého Erasmu v Itálii asi ta úplně nejlepší věc vůbec. (Jestli někdy budete mít cestu kolem Jízdárny, dejte mi vědět, dohodnu vám tu nejlepší koňskou terapii ;)) Jsem starší, ale to ostatně vy taky, a mám zase o něco delší vlasyk nevíře. Moje knihovna je větší, knihy mám teď úplně všude v pokoji. Ale byla jsem zároveň i natolik dobrá, že jsem dokázala pár knihám sbalit kufry a poslat je za dalším dobrodružstvím.

Ale teď už frčím ven, dneska je tak krásně, že by byl hřích toho nevyužít 🙂 I když se stále nemůžu vynadívat na svůj Goodreads progress na tomhle webu. Ten plugin je totiž děsně boží, hlavně jak ukazuje i čas zpětně, že jo? 😀

3 thoughts on “Knižní nekonečno ožívá a nejen na Apríla!

  1. Můžete s emi prosím ozvat na email? Ráda bych s vámi navázala spolupráci na malém experimentu. Bohužel jsme tu nikde nenašla váš email. Děkuji. Kristina Z.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *