Posted in NOVINKY

Storki! | Co všechno tam na nás čeká?

Storki jsou žhavou novinkou, aplikace láká na stále oblíbenější chat fiction – a pokud jste o pojmu třeba do teď neslyšeli, tak věřte, že ho teď budete potkávat o dost častěji. V zahraničí se opravdu dobré chat fiction dočkalo i tištěného vydání, ale to se pak přeci ztrácí ta pravá chat atmosféra, no ne? 🙂

Aplikaci si snadno stáhnete do svého mobilu z Google Play nebo App Store. A pak už můžete během chvilky číst. Oficiálně byla aplikace zpuštěna teprve 24. září, ale plní se pořádně rychle 🙂 Jestli vám čtení nebude stačit, tak můžete rovnou tvořit i svoje originální příběhy.

Na Humbooku bude třeba i speciálně zaměřený workshop, takže pokud nechcete zpočátku tápat a rovnou se dozvědět nějaké zajímavé tipy pro tvorbu příběhu, zastavte se tam a jednoduše storkujte přímo na místě 😀

Storki se v tuhle chvíli dělí na několik hlavních žánrů, sama mám už čtyři rozepsané a hodně mě láká i fan fiction. Vlastně si říkám, že bych fan fiction konečně mohla přijít na chuť. Tahle aplikace je jako stvořená pro krátké příběhy a tak se tu dá krásně stavět právě na oblíbených postavách 😀 Dřív bych asi postavu někoho jiného rozvíjet nedokázala, protože původní autor je pro mě vždy tou hlavní nejdůležitější postavou. Storki ale v mnohém osvobozují.

Vlastně si myslím, že pokud nemáte úplně ucelený vlastní příběh, můžete si krásně vyhrát právě ve fan fiction. Nebo zkusit nějaký nový reteling – přenést známkou klasiku/pohádku do nového prostředí – a trošku tak trénovat a pilovat svoje schopnosti v chat fiction.

Já už #ctustorki & #pisustorky! Co vy? 😀

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *